Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Danyang Hiqua Алатки копродукции, Ltd, основана во 2019 година, се фокусира на продажба на дијаманти алатки. Производите на компанијата се главно дијамант видов сечила, мелење тркала, легура ножеви и дијаманти мелење тркала. поле на примена на производите на компанијата опфаќа индустрија, градежништвото, итн и се применува на брусење и сечење на неметални кршливи материјали како камен, бетон, огноотпорни, керамика и стакло. Компанијата има силна техничка сила и напредна технологија на производство, строг систем на тестирање на квалитетот.

ВЕСТИ

Што е маска машина виткање машина?

Маска машина виткање машина е исто така познат како памук виткање машина. Како што сугерира името, тоа е маска преклопен. Што е маска виткање машина? Ова не треба да се објасни повеќе. Треба да се знае дека маската треба да се здипли и спакувани.

HIQUA производ каталог
HIQUA АЛАТКИ КАТАЛОГ
MITEX-2019 Москва Меѓународниот Алатки
Ние со ова искрено вас и вашите покани в ...