China ftohtë presion shkrira vazhdueshëm Rim prodhues dhe furnizues | Hiqua
Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Ftohtë presion RIM shkrira vazhdueshëm

Përshkrim i shkurtër:

Designed për prerje e saktë e pllakave qeramike, pllaka gurore, mermer dhe granit.

ftohje përmbytje me ujë rrit cilësinë e prerjes dhe jetën teh.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim

  Diametri (MM)

  Segment Lartesia (MM)

  Bore (MM)

  105

  8/10/12

  16/20 / 22.23

  110

  8/10/12

  16/20 / 22.23

  115

  8/10/12

  16/20 / 22.23

  125

  8/10/12

  16/20 / 22.23

  150

  8/10/12

  20 / 22,23 / 25,4

  180

  8/10/12/15

  20 / 22,23 / 25,4

  230

  8/10/12/15

  22.23 / 25.4

  250

  8/10/12

  22.23 / 25.4

  300

  8/10/12

  22,23 / 25,4 / 50

  350

  8/10/12

  22,23 / 25,4 / 50


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne